האיש הגדול מהרדיו

יצחק נוי העביר את הדקויות בקולו ובתיאוריו, והכל עבר אלינו במלואו; ריח הדשא הקצור בפרבר הירוק, הבניינים הגבוהים הנישאים מעל רחבת המשחקים, בית הספר הקטן והבתים שלאורך האגם… עבורנו, ילדי שכונת המצוקה הישראלית הנידחת, אלה היו סיפורי אלדין או הקוסם מארץ עוץ, ובכל אופן, הממלכה הקסומה שמעבר לקשת בענן.

זו לא היתה הפתעה, אלא כרוניקה של מוות ידוע מראש. ידעתי שאיציק חולה ואין עצה ואין תבונה כנגד הסרטן והזמן. ועדיין…


לקריאת הכתבה המלאה התחברו או הצטרפו לבראשית

כתבות שאולי יעניינו אותך

אבן על ליבה של האומה

מאז שלמדה על נסיבות מותו של בנה בשבי חמאס, מעיין שרמן מסרבת לשקוט על שמריה. היא פתחה במסע צלב נועז שתכליתו לגלות את האמת על האסון הנורא. והמסר שלה חד ומטלטל: "רון הוקרב על ידי הצבא. נתנו הוראה לחסל אותו כדי לסגור חשבון עם איזה מחבל שהשתמש בו כמגן אנושי"

מני אביב בריאיון כואב עם מעיין שרמן, על נסיבות מותו של בנה רון בשבי חמאס. והמסר שלה חד ומטלטל: “רון הוקרב על ידי הצבא. חיסלו אותו כדי לסגור חשבון עם מחבל שהשתמש בו כמגן אנושי”

עת השתחררתי הרופאים לא המליצו לי דבר

משבר נפשי של אחרי-הודו הוביל את לילה מאיה חפר לאשפוז כפוי במחלקה הפסיכיאטרית. לאחר החווייה הקשה, ובמהלך ההחלמה, החלה ללמוד עבודה עבודה סוציאלית, והיא השתתפה בהקמה ובניהול של "דיאלוג פתוח ישראל", ששואף לשנות מהיסוד את הגישה והטיפול בפגועי נפש

משבר נפשי של אחרי-הודו הוביל את לילה מאיה חפר לאשפוז כפוי במחלקה הפסיכיאטרית. לאחר החווייה הקשה, ובמהלך ההחלמה, החלה ללמוד עבודה עבודה סוציאלית, והיא השתתפה בהקמה ובניהול של “דיאלוג פתוח ישראל”, ששואף לשנות מהיסוד את הגישה והטיפול בפגועי נפש

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[login_fail_messaging]