מכולה מכל הלב
החלטתי שהשלד של הבית שלי יהיה עשוי ממכולות. הראשון בעולם שהגה את רעיון הבניה במכולות היה לא אחר מאשר אבא שלי. אי שם בשנות ה– 80 של המאה העשרים הוא ריכז את כל נושא שינוע המכולות בחברת צים – אז חברת השייט הלאומית
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/maholag14.jpg)
תקציר הפרק הקודם: היתה הרחבה במושב שלי. אני הייתי נגד. זה לא עזר. אז החלטתי שאני אבנה בית ירוק שאם כולם יבנו ככה אז חצי נחמה. סיפרתי גם על החוויה עם המחצבה בגליל שבה חוצבים גיר כדי לייצר מלט תוך גרימת נזקים סביבתיים אדירים. ועל הרגע שבו החלטתי שאני רוצה להוכיח, בעיקר לעצמי, שניתן לעשות אחרת, שניתן לבנות בית ללא בטון.
השאיפה הזו להוכיח, בעיקר לעצמי, שניתן לעשות דברים אחרת כבר הייתה מוכרת לי. בלימודי לתואר הראשון אי שם בתחילת שנות התשעים של המאה העשרים, הייתי סטודנט נרגן – לא כי לא אהבתי את לימודי – אהבתי גם אהבתי…
תגובות