נשים חודרות לא פחות מגברים
לקח לי שנים להבין שהציפייה שלי מגברים לפתיחות רגשית לא שונה מהותית הציפייה שלהם ממני לפתיחות גופנית
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/ימית-ראשי.jpeg)
“כמו שנשים יכולות להיחדר דרך איבר המין שלהן, גבר יכול להיחדר דרך הלב שלו”. מורה שלי למיניות זרקה את המשפט הזה לחלל החדר כאילו היה רק עוד משפט ברצף הדברים שלה. אבל עבורי זה היה מהרגעים האלה שמשפט קצר מבליח, ממשיך להדהד עוד זמן רב אחרי, ולי באופן אישי הוא הפיל הרבה אסימונים. משפט משנה חיים. פתאום קלטתי שבלי להתכוון בכלל, חדרתי ופלשתי ללב של גברים כמה פעמים בחיי. היו שם עוד תובנות, חלקן היו נעימות כי הן הביאו איתן התבהרות והבנה עמוקה של העולם הגברי. אבל היה גם צער עמוק על מפגשים מסוימים שחוויתי עם גברים בחיי.
אזהרת קריאה: הטור הזה יהיה טקסט מגדרי וקצת מכליל. מי שקשה לו/ה עם מגדריות, הגדרות, הכללות, כדאי שייקח נשימה כי אין מה לעשות, זה הולך להיות טור קצת כזה, בעיקר לטובת העברת המסר. אנחנו חיים בעידן חדש שבו נדמה שהרבה מהפערים המגדריים הולכים ומצטמצמים…
תגובות