מהפכה בשר ודם – ראיון עם בר פארן
בר פארן, 34. איש ים, יזם ואקטיביסט סביבתי. גולש, מדריך מדריכי צלילה, סקיפר, מנכ"ל ומייסד עמותת In Good Nature, פעיל ארגון Sea Shepherd Global
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/מהפכה-בשר-ודם-1.jpeg)
“הזיכרון הראשון שיש לי בחיים, זה אני על החוף ואני רואה ספינה, יושבת על שרטון. תמונה. זיכרון חי. צבע, תחושות. שאלתי את אמא שלי על זה והיא אמרה שיש מצב, אבל זה היה כשהייתי אצלה בבטן. אף אחד לא יודע מאיפה הזיכרון הזה, אבל אצלי הוא חי”.
אין פלא שזה הזיכרון הראשון שלו. הוא נולד לפני 34 שנים בקיבוץ יפתח, בגליל העליון, לשני הורים “משוגעי–ים”. כשהיו צעירים ביקרו בסיני ונשארו לחיות תקופה בנביעות (נואיבה). זה לא מנע מהם לעבור לאחד הקצוות הצפוניים ביותר של הארץ ולהתמקם בקיבוץ יפתח
תגובות