שקט שניה בבקשה
הסטטיסטיקה מראה כי למעשה חמישים אחוז מהמוזיקאים מצהירים שהם סובלים מבעיות שמיעה. האחרים כנראה לא מודעים לזה, או שהם מעדיפים לא לספר על כך לכל העולם
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/05/Screen-Shot-2022-05-29-at-22.00.34.png)
כבר זמן רב שבמסיבת ריקודים, אם לוחשים סוד באוזן, אי אפשר לשמוע אותו. המוזיקה היא בווליום כל כך גבוה עד שבמשך כמה שעות טובות אחר כך האוזניים צוללות ומצלצלות כאילו השתתפנו במטווח ללא אטמי אוזניים. אולי צריך מעכשיו לשיר: “לי באוזן את צועקת סוד,” וגם אז לא בטוח שאני אצליח לשמוע אותו או להבין מה היא רצתה לומר לי. אחרי המסיבה כאבו לנו כל כך האוזניים שלא ממש הצלחנו לדבר ולמחרת כבר לא זכרנו על מה רצינו לדבר. כמה מצער, אירועים משמחים כמו מפגשים עם חברים ומסיבות נהיו לפיגועי רעש.
רמת הדציבלים הגבוהה פוגעת בשמיעה בצורה בלתי הפיכה, ולא הרבה אנשים יודעים את זה…
תגובות