שיעור באי-היאחזות
מה קורה כשמלפפון ים מנסה לגדל מוח ולקבוע דייט עם תמנונה?
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/iahig12.jpg)
סיני היא המטען שלי. מטען אנרגטי של ריפוי, לימוד ומנוחה. מראה חזקה למצב הפנימי שלי. השהות בסיני היא כמו סדנת התפתחות שמאפשרת לי הרחבת זוויות ראיה ואני מאוד נאמנה לאהבה הזו עם סיני. לא משנה מה היה “המצב הביטחוני” וכמה התראות ניתנו על ידי משרד החוץ הישראלי, תמיד באתי אל אהובתי. לא חסכתי בביקורים, שלוש, ארבע פעמים בשנה. כמו שאמרתי, זה בעצם להטעין את מצבר הנפש ולהגדיל את רמת הסרוטונין במוח.
בדרך כלל כשאני כאן, לא לוקח לי הרבה זמן ואני עוברת למצב נפשי של מלפפון–ים. אולי תתהו למה מכל היצורים המרהיבים הצבעוניים הקסומים שניתן למצוא בים סוף, דווקא מלפפון–ים? כי היצור הלא ברור הזה מוצא את הנקודה הכי מדויקת ורכה בקרקעית הים על החול, שוכב אל מול הזרמים שמגיעים עם מזון עבורו וכל מה שנותר לו לעשות…
תגובות