קורה בקפה
סוף כל סוף, תשובות לשאלות שתמיד הטרידו אתכם: איך שומרים על גבריות עם טכנאים של בזק? מה עושים עם עטלף בתוך קופסת הכבלים? ואיזו אפליקציה מאפשרת מסע עמוק ומשמעותי לתוך הנפש?
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2023/01/ראשי-איור-עטלף-אודי-ברנשטיין-scaled.jpg)
אין דבר אשכנזי יותר מהסטרס שתוקף אותי כשאני מכין קפה למישהו שבא לתקן לי משהו בבית. החנחון הספציפי כשאני מציע, הצחקוק, הכיווץ בקול. הכל מתכווץ לשאלה: רוצה קפה? (אולי עעעראק זחחחלאווי? חחחחומוס משאווושה?) לפני כמה זמן היה אצלי טכנאי של סלקום. אחרי שהפתיע כשביקש קפה עם חלב שקדים שלא היה לי, הוא יצא לעבוד על עמוד תקשורת ליד הבית שלי. מתברר שיש שם תיבה שקשורה איכשהו למה שהוא עושה. ישבתי בבית בסטרס אשכנזי אופייני כי אוי–ויי, יש איש מקצוע בגזרה. פתאום הוא נכנס הביתה חיוור כולו ואמר שיש לו דילמה מוסרית. לא הבנתי. הסביר שבתוך התיבה יושב עטלף. לא הבנתי. אמר שהוא מוסרית לא מוכן להוציא חיה מהבית שלה. לא ידעתי מה לומר והמשכתי לעמוד הלום מול קריסת הסטריאוטיפים שהאיש מייצר לי בכל רגע נתון. עמדנו שנינו במרכז הסלון ושתקנו. ואז הוא אמר: “אוקיי, אני אעבוד בלי להפריע לו”. עלה גבוה על הסולם ועבד בזהירות כשהעטלף מנמנם לידו.
תגובות