סליחה, אבל האמנה שלי באה קודם
איך המציאות הפכה אותי לקונספירטור
![גליה בהרב-מיארה: החליטה על דעת עצמה שאמנות בינלאומיות שישראל חתומה עליהן לא צריכות עוד את אישור הכנסת](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/09/אלון2.jpeg)
אם הייתי שואל אתכם מי זו גלי בהרב-מיארה, או, לחלופין, מי היועץ המשפטי לממשלה, מעטים היו יודעים שמדובר באותו אדם. אני בספק, בנוסף, כמה ישראלים בכלל יודעים איך היא נראית. האישה שמכהנת כיועצת המשפטית לממשלה שפעם קראו לה ממשלת שינוי ואחר כך ממשלה זמנית, או ממשלת מעבר, או השד יודע מה. שם כלשהו, שלא באמת משנה.
אבל גלי בהרב-מיארה, שמונתה בנובמבר 2021 לתפקיד המשפטי הבכיר בישראל היא, נכון להיום (ואולי להוציא אפשרות של פריצת מלחמה אזורית ביוזמה ישראלית), מהאנשים בעלי ההשפעה המכרעת ביותר על עתידם של תשעת מליון אזרחי מדינת ישראל. והכי יפה? את הכוח העצום שיש לה, אזרחי ישראל לא נתנו לה מעולם, ולפיכך הם לא יכולים לקחת ממנה, שכן היא בכלל…
תגובות