לא פוליטיקאים, בני אדם
כל "גל טרור" מוציא מהדוברים הפוליטיים את הססמאות הצעקניות הקבועות. ביקשנו לדבר עם הרבנית הדסה פרומן ועם פרופ' פייסל עזאיז, שחיים ופועלים יום יום כדי לשנות את המציאות
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/04/חייל-עם-מסיכה-1200x89339-1.jpg)
“גל הטרור 2022” הוא הכינוי שדבק לשבוע בחודש מרץ שבו נרצחו 11 בני אדם בשלושה פיגועים, ועשרים נפצעו. רצינו לשוחח עם מישהו שלא יגיד את הדברים הצפויים המתבקשים ממנו לכאורה בגלל השתייכותו הפוליטית או האידיאולוגית. מישהו שמתבונן על המציאות בשתי עיניים פקוחות, ולא באחת.
המצב הביטחוני המתוח וההכנות הקדחתניות לקראת חג הפסח לא מונעים מהדסה פרומן מתקוע, לחייך ולעשות את מה שחשוב בחיים: “אני עכשיו חוזרת מברית של חברה רווקה שילדה ילד שני.” הדסה היא אלמנתו של הרב פרומן ז”ל שכיהן כרב של תקוע והיה איש שלום. היא אם לעשרה, אמנית ואשת חינוך שלא מפסיקה ללמוד. “לידה של ילד לאם דתית יחידנית זו חוויה שמתרחשת במציאות שלנו ומביאה אליה היבטים חדשים. זה מזמין אותי להתבונן על המציאות כמו שהיא מספרת את עצמה ולא כמו שאנחנו רוצים לספר אותה…
תגובות