חוקי היער של מערכת העיכול
מחוויותיו (המתסכלות) של פעיל סביבתי
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/yaarg10.jpg)
הגוף שלנו הוא מערכת אקולוגית. הוא מגיב לג’אנק כפי שהפלנטה מגיבה לערימות של פסולת
כשהבן שלי היה בן חמש הוא הלך ליום הולדת של חבר וחזר משם חולה. הוא הקיא כל הלילה, למחרת עלה לו החום והוא גם שילשל. ממה זה קרה לו? האם הוא נדבק שם בחיידק מסוכן? אולי זה וירוס שרץ עכשיו בגן? אם הייתי לוקח אותו למרפאה סביר להניח שזה מה שהיו אומרים לי ורושמים לו אנטיביוטיקה. אלא מה.
כמה פעמים קרה לכם שאתם או בן משפחה אחר חלה ועלה לו החום? ומה עשיתם אז – לקחתם כדור נגד כאב ראש? כדור להורדת החום? תרופה נגד שלשול? את כולם יחד? רצתם אל המרפאה?
בתרבות שלנו התרגלנו מהר מאוד…
תגובות