בזיעת אפך תיסע לחו״ל
מדי שבוע יעביר כאן עׂמר בוגר (מומחה מדופלם בהתנהלות לא כלכלית והאיש מס' 5 מיליארד ברשימת עשירי העולם) מדריך לחיים ללא מסגרת אשראי. והשבוע: פסטיבל חינם בספרד פלוס סנגריה קרה
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/המדור-הלא-כלכלי.jpeg)
בטור הקודם לא הצלחתי לשכנע את כולם שלנסוע לגליל לעשות טסט מספק את הצורך העמוק בחופשה. נראה שאם לא שואלים אותך אם ארזת בעצמך ורבים עם מישהו על המסעד של הכיסא האמצעי במטוס, אז זה לא זה. התעוררתי איזה בוקר מהרטט של המכשיר – העורך שלח הודעה קולית ארוכה ורווית פאתוס, וכמו איזה מפעיל במוסד שלח אותי מעבר לקווים, לטרמינל 3, למען העם והטור הלא כלכלי.
שטפתי פנים, מצאתי את הדרכון הישראלי, הסים הגרמני ונעלי העבודה היפניות ועליתי על טיסה לקבל השראה, נוטש את העסק עם צוות עובדים חדש בדיוק כשהתחילה העונה. החלטה לא כלכלית בעליל, מה לעשות, צריך לפרנס את המוניטין של הטור. לעלות מעכשיו לעכשיו על טיסה
תגובות