אל תזלזלו באריה זקן
המדור הלא כלכלי: מדי שבוע יעביר כאן עמׂר בוגר (מומחה מדופלם בהתנהלות לא כלכלית ומספר 5 מיליארד ברשימת עשירי העולם), מדריך לחיים ללא מסגרת אשראי.
8.02 שקל לליטר בנזין. טירוף!!! הייתי חייב לפרוק את זה מהלב ולהגיד את זה לכם, כי במעגלים שלי יגידו לי לרדת מהכביש ולהפסיק לתרום לזיהום ולמשבר האקלים. יציעו לי לקנות רכב חשמלי, ועל זה כבר אפשר להתלבט – האם מקור החשמל מזהם בעקיפין או שהפקתו פוגעת בסביבה, שלא לדבר על עתיד הבטריות להיטמן באדמות מדינות עולם שלישי.
אבל אני מעדיף להתמודד עם המטיפים ושולף תשובה שלמדתי בפסטיבל ברלינאי בפולין, שם התפקיד שלי היה לחפש ברכבים שלהם כלי נשק וסמים. האמת, לא התאמצתי יותר מדי למצוא משהו כי כולם גם ככה נראו לי צבעוניים במיוחד באותו יום, אבל קשקשתי עם הנהגים, רובם בפרופיל של טבעוניים, חיים בקומונות, לא שמים קשים, לובשי יד שניה שלא מתכוונים להביא ילדים לעולם כי יש מספיק יתומים בהודו וכו’…
תגובות