מעקב בראשית 8.7.2022
התקשורת אוהבת סיפורים חמים. גם אנחנו. אבל לא פחות חשוב להמשיך ולהשגיח, כדי שלא יתקררו. מה התחדש בנושאים שעסקנו בהם בגיליונות הקודמים
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/07/בראשית-מעקב-ראשית.jpeg)
צומת קסטיאל
אור בירון
הסאגה של קסטיאל ממאנת להסתיים. כמו בקלישאת סרטי האימה, הנבל קם לתחייה רגע לפני סוף הסרט, אחרי שחשבנו שזה כבר נגמר. בסרט הזה הדברים פחות פשוטים, הנבל ודומיו לא באמת ימוגרו כך או כך.
לרגע היה נדמה שמישהו בפרקליטות אולי מקשיב לנו. שאולי בכל זאת מדובר בגוף שמתייחס לדעת הקהל, קשוב לקול הזעקה שהקמנו, לחוקי המדינה או לכל אלה גם יחד. כי הם אכן הורו לוועדת השחרורים לבחון מחדש את השחרור המוקדם שאושר לעבריין המין אלון קסטיאל. הפרקליטות אף הדגישה בהחלטתה את העובדה שאנו, הנפגעות, לא קיבלנו הזדמנות להשמיע את קולנו ושתאריך התכנסות הוועדה הוזז ושונה כדי לאפשר את המחטף.
תגובות