המדינה נגד עמוס סילבר. ובכל הכוח
שלוש שנים יושב עמוס סילבר בכלא רימונים. הוא האיש שהקים את טלגראס וביקש להנגיש את הקנאביס הרפואי לכל דורש ונזקק. הוא ראה בזה שליחות חברתית קדושה. המדינה רואה בו ברון סמים, ראש ארגון פשיעה בינלאומי ומתייחסת אליו בהתאם
![](https://bereshit-news.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-11-at-13.43.05.jpeg)
שלוש שנים יושב עמוס דב סילבר במעצר בכלא רימונים בישראל ללא משפט. הוא עצור בתנאי כליאה מגבילים ביותר, תחת סיווג ביטחוני חמור השמור לגדולי הפושעים. נאסר עליו להתראיין, חלות עליו מגבלות על ביקורים, זמני שהות מקוצרים באוויר הפתוח, שימוש תדיר באזיקה כפולה, ונמנעת ממנו אפשרות למעצר בית.
סילבר נעצר בשנת 2019 באוקראינה במבצע בינלאומי. יחד איתו נעצרו באותו זמן עוד 220 מנהלים של ‘”טלגראס”, קבוצה שפועלת בתוך אפליקציית “טלגרם” שעלתה לאוויר ב2017 ונוהלה על ידי אקטיביסטים שהתנדבו לכך. הפלטפורמה נולדה ממניעים חברתיים, במטרה לקדם שוק קנאביס חברתי חופשי, לספק אלטרנטיבה לגישת הרשויות המחמירה ולהנגיש חיבור בין מוכרים לצרכנים בצורה מוגנת, הוגנת וחופשית…
תגובות