גרמניה מאשרת: החיסון הרג מאות אנשים

נתונים עדכניים ממשרד הסטטיסטיקה הפדרלי הגרמני מאמתים את החשש שחיסוני ה-COVID 19 עלולים לגרום למוות

ממשלת גרמניה אישרה השבוע לראשונה ש-460 מקרי מוות כתוצאה מחיסוני COVID-19 התרחשו בשנת 2021. נתונים עדכניים ממשרד הסטטיסטיקה הפדרלי הגרמני מאשרים את הסכנות של חיסון COVID-19.

משרד הסטטיסטיקה הפדרלי הגרמני פרסם את “סטטיסטיקת סיבות המוות 2021” הרשמיים. בנתונים שפורסמו הופיעו שני קודים שונים לסימון מקרי מוות מתכשירי הקורונה. עבור שני הקודים הללו בלבד, ניתן לראות שבשיא הקודם, שהתרחש בשנת 2009 היה 10 מקרי מוות בסך הכל, שנגרמו (ככל הנראה/בעיקר) על ידי Pandemrix, חיסון נגד שפעת החזירים. ואילו בשנת 2021, כאמור, תועדו 460 מקרי מוות הרשומים ככאלה שנגרמו ישירות מחיסוני הקוביד – עלייה סילונית של 4600%. מדובר בהכרה רשמית ראשונה של ממשלה בעובדה שהחיסון נגד קורונה גורם למוות המוני.

מוות מחיסונים בפירוט שנתי. מימין 2021

בשנת 2021 חוסנו בגרמניה 60,155,684 אנשים (לפחות פעם אחת) וניתנו 153,673,214 מנות. ב-18 השנים הקודמות, נגרמו 39 מקרי מוות בלבד כתוצאה מחיסונים, כלומר ממוצע של שני מקרי מוות בשנה. השוואת 460 מקרי המוות הללו ל-39 מקרי המוות של 18 השנים הקודמות מציגה תמונה בלתי נתפסת ובלתי ניתנת עוד להכחשה של הנזק העצום שנגרם על ידי החיסונים שניתנו לאוכלוסיה נגד ה-COVID-19.

המספר המדווח על ידי הגרמנים הוא ככל הנראה הקצה התחתון של מקרי המוות האמיתיים שנגרמו מחיסון COVID-19. יתכן שמקרי מוות רבים מהחיסונים יוחסו לסיבות אחרות נוספות, יתכן שהיה תת דיווח, וכמובן התעלמות ופחד שיצרו הרשויות השונות בכל הנוגע לייחוס מוות לתכשירים שכונו חיסון נגד קורונה.

מסומן באדום: משמאל מוות מחיסונים ב- 2003-2020
מימין מוות מחיסונים ב 2021

בנוסף, נתונים שנאספו לאחרונה עבור 73 מיליון מבוטחים בביטוחי בריאות על ידי ממשלת גרמניה מצביעים על 32,114 מקרי מוות עודפים מאז תחילת החיסון באופן השוואתי למה שהיה לפני תקופת הקורונה. 

ונשאלת השאלה – האם רישום של 460 מקרי מוות שנגרמו ממוצר אחד בלבד אינה מביאה להורדתו המיידית מהמדפים? לו אנחנו קברניטי פייזר, היינו שוקעים כעת בשיחות מדיקו-לגאליות.


אהבתם את הכתבה? הצטרפו לבראשית וביחד נחזיר את השפיות והאמת למיינסטרים (חודש ניסיון מתנה!)

מה זה עיתון בראשית?
עיתון בראשית קם בתחילת שנת 2022 במטרה ליצור תקשורת ששמה את האדם הקטן במרכז התמונה. העיתון אסף תחתיו חבורה של אנשי תקשורת שהתייאשו מאמצעי התקשורת הקיימים אחרי שהבינו שהם אינם קיימים בשביל לשרת אותנו, אלא את בעלי הכסף וההשפעה. לעיתון אין משקיעים גדולים או מפרסמים שאומרים לו מה להגיד (ומה לא) והוא נתמך לחלוטין על הקוראים והתומכים שלו.

כתבות שאולי יעניינו אותך

תסתכלו לנו בעיניים

בשנתיים שמאז תחילת החיסונים עלתה התמותה בישראל באלפי מקרים לשנה. כל אחד מאיתנו מכיר מישהו שנפגע או מת במפתיע בזמן הזה, אבל רופא שיעז לאשר זאת יפוטר ו/או יאבד את רשיונו. אמצעי התקשורת והמדיה החברתית בנו חומת ברזל של שתיקה והשתקה. הנה ארבעה סיפורים שמייצגים אלפי מקרים ומבקשים – אל תסיטו את מבטכם, השקר הזה הורג

בשנתיים שמאז תחילת החיסונים עלתה התמותה בישראל באלפי מקרים לשנה. כל אחד מאיתנו מכיר מישהו שנפגע או מת במפתיע בזמן הזה, אבל רופא שיעז לאשר זאת יפוטר ו/או יאבד את רשיונו. אמצעי התקשורת והמדיה החברתית בנו חומת ברזל של שתיקה והשתקה. הנה ארבעה סיפורים שמייצגים אלפי מקרים ומבקשים – אל תסיטו את מבטכם, השקר הזה הורג

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  1. היי,
    האם אפשר בבקשה מקורת לנתונים בכתבה?
    האם יש נתון של כמות החיסונים הכלליות, לא רק קוביד, שניתינו ב 2021 לאומת שנים קודמות?
    כלומר האם בעצם העובדה שניתנה כמות גדולה מאוד של “חיסונים” (כאמור 150 מליון) רק עבור קוביד ובנוסף ניתנו “חיסונים” רגילים נוספים שבשיגרה, אין בה די כדי להעלות את כמות מקרי המוות כתוצאה מ”חיסונים” בכלל?

[login_fail_messaging]